Lovers Alchemy Part I
‘Our deepest desire is to stay in the Divine Essence of our being and to honor this space inside the other’
Erkenning geven aan de stroom van liefde die jullie samen heeft gebracht.
Ben jij er klaar voor om jezelf en je geliefde in de meest pure en authentieke vorm te ontmoeten? Om jullie relatie naar een hoger niveau te tillen.
Om elkaar opnieuw te zien? Alsof je elkaar voor het eerst ziet? Te mogen zien, voelen, horen zonder filters, zonder oordeel, zonder masker, zonder ego? Ben jij bereid het avontuur aan te gaan met je geliefde en de diepere lagen van elkaar te ontdekken?
Diepe verlangens te erkennen, ze uitspreken en de blokkades op deze stukken te transformeren?
Om de volledige potentie van jullie samen zijn zichtbaar te maken.
Ruimte, zodat je relatie kan worden bekrachtigd, verdiept en meer bedding krijgt in veiligheid, gelijkwaardigheid en in onvoorwaardelijke liefde.
Jullie hebben elkaar immers niet zomaar ontmoet in dit leven. Deze workshop voor koppels is misschien precies wat jullie nodig hebben!
We gebruiken daarvoor oefeningen vanuit de tantra yoga filosofie en de Tao in z’n puurste vorm. We gaan samen met jullie op reis, de diepte in, om dichter bij jezelf te komen en dichter bij elkaar als liefdespartners. Helaas rust er nog veel taboe op seksualiteit in het algemeen en over tantra en alles wat daar aan verbonden wordt.
Mensen hebben vaak de associatie met naaktheid en seks. Tantra omvat echter alle facetten van het leven: alles in zijn volledigheid te zien en omarmen. De seksuele energie is daar een onderdeel van omdat het onderdeel is van het leven zelf! Maar het is zeker niet het belangrijkste.
Tantra gaat over het weven van energie, de mannelijke en de vrouwelijke energie die in ons stroomt. Deze energie is het meest krachtig tijdens het liefdesspel: We kunnen deze seksuele energie vervolgens inzetten voor spirituele groei en hoger bewustzijn: Lover’s Alchemy.
verbinding mogen maken vanuit zijn puurste vorm, zonder doel, zonder verwachtingen. Je gevoel en verlangen kunnen uitten zonder dat daar oordeel op ligt.
In deze workshop is er geen naaktheid, maar het onderwerp seksualiteit wordt mee genomen omdat dit nu eenmaal onderdeel is van de flow en ervaring van het leven.
We zullen veel gericht zijn op elkaar, maar gaan ook spelen met de schaduwkanten en daarvoor gebruiken we soms de anderen: wat doet jaloezie met je? Is je partner jouw ‘bezit’? Wat als je geen controle hebt op wat de ander doet, denk, ziet? In het begin van je relatie zit je in een soort ‘bubbel’: jullie zijn volledig op elkaar gefocust, en niets of niemand komt daartussen. Maar als de tijd verstrijkt, blijft deze exclusiviteit dan bestaan?
Deze workshop is alleen geschikt voor koppels die al in een liefdesrelatie zitten.
We hebben ruimte voor max. 8 koppels om een veilige bedding aan te kunnen geven.
Docenten: Michelle Tarenskeen & Chris Knibbe
Locatie: Arnhem-Noord (exacte locatie volgt na inschrijving)
Datum: zondag 8 februari 2026
Tijd: 10:00 – 18:15
Prijs per koppel (inclusief vegetarische lunch): €244
Aanmelden kan via Hipsy: klik daarvoor op deze link
Na het volgen van deze workshop kun je meedoen aan de verdiepingsdag: Lovers Alchemy part II Divine Union!


